לקוחות מספרים
הרב נעם פרל, מזכ"ל תנועת בני עקיבא העולמית: "חוויה מיוחדת ומדהימה היתה העבודה אתכם על אירועי שנת השמונים של מו"ר הרב דרוקמן.
יצירתיות, נגישות, מקצוענות, וחדוות יצירה הנן מעט ממאפייני העבודה המרוממת עמכם."
נפתלי קנדלר, מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא: "אולפני אתרוג, אמציה וכל הצוות שלו, ליגה אחת מעל כולם, יצירתיות ועמידה בלוח זמנים, מסתבר שיש כאלה שיודעים לספר את הסיפור שלנו טוב מאתנו.
משפחת אייזן: "חיפשנו דרך להעביר את מורשת הורינו לדורות הבאים ומצאנו אותה באולפני אתרוג. עם אוזן קשבת, לב מבין ומומחיות מקצועית בהפקת סרטים הם הצליחו להביא למרקע את סיפור משפחתנו בתמונה, באומר ובצליל. התהליך, שהיה מלווה בתחקיר, ראיונות, איסוף מסמכים, מפגשים מרגשים והתייעצויות, תרם רבות ללכידות המשפחתית ולהפנמת המסר, והיה מורה דרך לדורות הבאים".
אסתר בר נתן, מפעם מעלה אדומים: "בפנייתנו לאולפני אתרוג מצאנו יכולת מקצועית, הקשבה לצרכים שלנו, יחסי עבודה נעימים, חשיבה יצירתית ואמינות בכל שלבי הבימוי וההפקה. מעל הכל, הופק סרט מקסים ברמה מקצועית שמייצג את עבודתנו באופן מכבד, מעניין ובהומור הגורם הנאה לצופים."
שרית סלע: " לאימי מלאו 60 ורצינו לעשות לה סרט מקורי ומפתיע, לאחר פגישה ראשונית עם אמציה הבנתי שהגעתי למקום הנכון! היה לו רעיון מקורי ומעניין שבדיוק התאים לאופי המשפחה ולאימי, תהליך העבודה והצילומים עם אמציה היו גם הם חוויה ולבסוף ריבלנו סרט מדהים, מצחיק, ומקורי , מעל ומעבר לציפיות, מומלץ ביותר!!!
דורית שניידר, אגף החינוך חבל מודיעין: "בעבודה של אולפני אתרוג מצאתי דייקנות, מקצועיות, יכולת להוציא יש מאין ועבודה מרשימה עם חומרי ארכיון. היה תענוג לעבוד איתם על הסרטים לפרס הנוער במחוז המרכז"
שמוליק קליין, דובר רשת אמי"ת: "העבודה עם אולפני אתרוג היא חוויה. הרצינות, מאור הפנים, המקצועיות, והעיקר - התוצאה - סרט שהצליח להעביר בשבע דקות את הרוח המיוחדת ששורה על רשת החינוך הגדולה בציונות הדתית. מאות הורים לנרשמים פוטנציאלים צפו בסרט והתגובות היו מרשימות" 
רחל דאום: "בתחילת התהליך היו לנו חששות לא מעטים. חששנו שדמותו המיוחדת של הרב יחזקאל לא תעבור מסך ולא תוצג במלוא מעלותיה ייחודה ומורכבותה. חששנו גם שהעלאת הזיכרונות  עשרים שנה אחרי פטירתו תעורר שוב רגישויות, צער וגעגועים.  לאורך כל תקופת איסוף החומר, התחקיר הארוך והמדוקדק והראיונות הרבים שערכתם, ליוויתם אותנו בסבלנות וברגישות רבה. ולבסוף מתוך ים החומר המצולם, שהוא לכשעצמו אוצר עבורנו, השכלתם לבחור בקטעים הנכונים ולצרף אותם בצורה יצירתית ומרתקת. והתוצאה: סרט קולח של חצי שעה בו עומדת לנגד עינינו כמו חיה דמותו של הרב יחזקאל זצ"ל."
חוה הרשקוביץ: "בהגיעי לגיל שישים ביקשתי להפיק סרט שורשים על משפחת הורי ז"ל במטרה להעביר לצאצאי ערכים וידע היסטורי על תקופת ילדותי והרקע לה. שנה שלמה הציפו אותי גלים של זיכרונות ותמונות ילדות, התקיימו מפגשים משפחתיים מאוד משמעותיים ובסופו של תהליך הענקתי לילדי את הסרט המרתק בעזרתו יוכלו להעביר את המסר לבאים אחריהם".

ברכה מלצר: "הנה עבר קצת יותר משבוע מאז הושלם הסרט והוקרן באזכרה של איציק ופשוט לא יאמן, אילו הדים אני מקבלת. העריכה יוצאת מן הכלל, כל קטע וכל תחום מתחברים בצורה טבעית לגמרי לתחום הבא אחריו. כל משפט שהכנסתם הביע משהו חשוב באישיות של איציק וזה פנטסטי".
נילי כהנה, גבעת שמואל: "השבוע מלאו 15 שנה לפטירתו של גדי ובאזכרה שלו הקרנו שנית את הסרט שצלמת במלאת 10 לפטירתו. ראיתי צורך להודות לכם שוב על סרט נהדר שבנוי בצורה מעניינת ומקיף צדדים שונים באישיותו ובפועלו. המוזיקה והדינמיות של הסרט גם הם תורמים לאיכות של הסרט. ההתרגשות והתחושה שהסרט עושה עבודה נפלאה ליוותה אותי לאורך כל ההקרנה."
לאה סמואל: "ביום הזיכרון ה-31 לאבינו הרב אלחנן סמואל ז"ל שחל השבוע הקרנו לראשונה בקרב בני המשפחה וחברים את הסרט שערכתם. ההתרגשות הייתה גדולה ביותר. כולם ציינו שהצלחתם להעלות בצורה מרגשת ואמתית את דמותו של אבינו כפי שהיא זכורה לרבים מאתנו וכפי שאנו מצפים שגם כל הדור הצעיר שלא זכה להכירו יתרשמו ממנה.
אחד מן הצופים לחש לי לאחר הקרנת הסרט: זוהי המתנה היפה ביותר שיכולת לתת לנו ובעיקר לדור הצעיר. די בהערה זו כדי להביע את הכול.
לא נותר לי אלא להודות לכם על העבודה הנהדרת שעשיתם בעריכת הסרט בעזרת החומרים הבלתי מסודרים שיכולתי לספק לכם".
משה וסיגלית שינדלר: "למה  אולפני  אתרוג? כי  הם  מקצוענים, מבינים  עניין, קולטים מהר את  הדמויות ואת  הנפשות  הפועלות ומפיקים  סרט  ברוח רצון  המשפחה, בהתחשב ברגישויות השונות".
חיה מילס לבית בן-צבי (אש): "הייתם בחירה נפלאה.
יש לכם שילוב בלתי-רגיל של התעניינות אמתית באנשים - אפילו אהבה, יחד עם מקצועיות רבה, ענייניות, ויכולת להתמקד ולמצוא את העיקר בתוך החומר שלפניכם.
תודה רבה על כל ההשקעה. היה שווה כל שקל!".
הרב וקסלר, ראש ישיבת בני עקיבא נווה הרצוג: "הצגתי את הסרט כבר ב 4 חוגי בית - הסרט עושה את העבודה.
אולפני אתרוג היו קשובים להערות תיקונים, אפילו קטנים.
ההשקעה הייתה כדאית ושיווקתי בגאווה!
."
הרב יעקב אידלס, ראש ישיבת חיצים: "אני חושב שהצלחתם באופן מיוחד במינו להכניס ב9 דקות את הנשמה של ישיבת חיצים... מעבר לכך, גם בהתקשרות העסקית נתתם לנו תחושה של משהו אמיתי, מה שחסר כל כך בעולם הסרטים."
נעמה מילר: "הכנת הסרט עם אולפני אתרוג הייתה חוויה נעימה ומקצועית. אמציה ונעמי ליוו אותנו ברגישות לאורך הפקת הסרט- משלביו הראשונים ועד להקרנה באירוע עצמו. התגובות לסרט היו נרגשות! יצאנו עם טעם של עוד..."
אביגיל תם ביטון: "אין לי מילים להודות לכם על הזכות שנפלה בחלקנו לעבור יחד איתכם חוויה מיוחדת והכל ברגישות עצומה, בלב שמח ובמקצועיות גדולה. תודות והערכה גדולה מאד!"
שרה פרלמן, בני ברק: "כל שקל של השקעה בסרט היה שווה את החוויה ואת הזכרונות שנותרו לי ולבני המשפחה. במאמר מוסגר נראה לי כי מי שאוגר זכרונות עושה זאת בשביל לשמר את הנוסטלגיה עבורו אך שלא במתכוון משאיר מתנה מיוחדת לצאצאיו ".

יהודה פרויידיגר, מנכ"ל שעלבים: "שום הופעה, שום שיר, וגם שום נאום לא השאירו רושם חזק כל כך על הקהל בחגיגות היובל כמו הסרטים מלאי העוצמה והרגש שהפיקו לנו אולפני אתרוג"

איתן לסר, מזכיר לשם: "לעבוד עם אולפני אתרוג היה חוויה גדולה. מהרגע שפנינו אליהם להפיק סרט על היישוב החדש שלנו לא היינו צריכים לעשות כמעט כלום. הצוות שם פשוט תיקתק עבודה, חשב, התקשר, ייעץ והיה פשוט תענוג.
אתי זהר, מנהלת בית מיחא ירושלים: "עברתם איתנו מסע ארוך, מעשיר ומרגש שבו בנינו יחד את תסריט, תיכננו את יום הצילומים ויצאנו לשטח לצלם.
זרמתם איתנו בכל בקשה ובקשה, התרוצצתם איתנו ברחבי ירושלים והסביבה לראיין בוגרים ואנשי מקצוע, והכל, תמיד בחיוך, וכאילו זה לגמרי מובן מאליו...
גם בשלב העריכה המייגע, לא חסכתם מעצמכם שום מאמץ, ושיניתם שוב ושוב, תמיד מוכנים לשפר, ותמיד תמיד עם חיוך...
בכל צפייה בסרט אתם מצליחים לרגש אותנו מחדש".
נתנאל סימנטוב, מנכ"ל עמותת גוונים: "מעבר למקצועיות, לאיכות ולשירות, היכולת המדהימה של אולפני אתרוג לגעת בדיוק בנקודה, להתחבר לפרויקט ולהיות שותפים אמיתיים. אין דברים כאלה."
דובדב, יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית: "הסרט על אבי ז"ל נעשה יש מאין. הוא נערך 30 שנה לאחר פטירתו. אולפני אתרוג שיתפו אותנו בכל התהליך לפרטי פרטים. הפתיחות וההתחשבות בכל רעיון, ההתייחסות לרגישויות האישיות שלנו, כל אלה הביאו לכך שיצא הסרט המיוחד והאיכותי הזה.
הסרט מוקרן היום בארץ ובתפוצות בפני ציבורים וגילאים שונים, שרובם כלל לא הכירו או אפילו שמעו על אבא ז"ל והתגובות שלהם הן בלתי רגילות."
קובי סלע, יח"צ פרסום גל-אורן: את בר המצווה של הבנים שלי, אני קובע בהתאם לזמינות העבודה של אולפני אתרוג. האורחים כבר יודעים שהשמחה והאירוע לא נחשבים, בלי סרט מושקע ויצירתי שאמציה ונעמי מפיקים.
הסרטים שלהם ניחנים במקצועיות, חשיבה ותכנון לעומק, מבט וזווית ראיה נדירים והכי חשוב - תוצאות משובבות עין ונפש.
אני חושב שכל אדם שרוצה להוסיף תוכן שיהיה גם זכיר ובעיקר מרגש, צריך להרים אליכם טלפון, ולו רק כדי לוודא שהאירוע שלו לא יהיה כמו של כולם..."
 
להשארת הודעה 24 שעות ביממה: 097928054        להזמנות: seret@etrog.tv     נעמי - 0524374373